Yılın rengi Marsala’yı dekorunuza dahil edin!

Pantone renk Enstitüsü 2015 yılının favori rengi olarak Marsala’yı seçti. Adını Sicilya’da yapılan tatlı bir şaraptan alan Marsala rengi, içerisinde biraz kırmızı biraz kahvelik barındıran hoş bir bordo tonu. Marsala, giyimden dekorasyona bu yıl pek çok alanda karşımıza çıkacak. Bu sene evinizin dekorunda bir değişiklik yapacaksanız, Marsala renginden şaşmayın. Salonunuzda veya oturma odanızda bu renk parçalara yer vererek çarpıcı bir dekorasyon hazırlayabilirsiniz. Sizler için seçtiğimiz örneklerden ilham alabilirsiniz.

marsala-rengi-koltuk

Vişne çürüğü rengine çalan kadife döşemeli bir kanepe ile salonunuzun bir anda havasını değiştirebilirsiniz. Marsala, iddialı ve zarif duruşu bir arada yakalayacağınız en iyi renk. Bu rengi gri ve lacivertle kombin ederek harika bir uyum yakalayabilirsiniz.

bordo-tabure

Evinizin mobilyalarında büyük çaplı bir değişiklik yapmak istemiyorsanız, bu rengi küçük aksesuarlar veya puflarda kullanabilirsiniz.

marsala-kanepe

Etnik tarzda dekorasyonları seviyorsanız, Marsala rengi bir kanepeyi, etnik desenli bir kilim ve yastıklar ile tamamlayarak hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bakır tepsiden orta sehpa ve otantik tablolarla bütünlük sağlayın.

marsala-salon-dekorasyon

Dekorasyonda klasik tarzı seviyorsanız, kırmızıya bakan renkte bir kanepeyi kahverengi deri koltuk ve büyük bir pufla bir araya getirerek hoş bir kombinasyon oluşturun. Klasik çizgilere sahip aksesuarlarla odada bütünlük yakalayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir