Yatak odasına tuvalet masası alternatifleri

Yatak odanızda kişisel bakımınıza ayıracağınız hoş bir köşe yaratmak istiyorsanız odanızın uygun bir bölümünde tuvalet masasına yer açın. Pencere yanındaki duvar boşluğu veya kapı girişi yanı tuvalet masanız için uygun bir yer olabilir.

makyaj-masasi

Dekorasyonda sadelikten yanaysanız, tuvalet masası olarak düz hatlı beyaz bir masa tercih edebilirsiniz. Masanızı şeffaf, modern bir sandalye ile tamamlayın. Bu birlikteliğe sade detaylara sahip büyük dikdörtgen bir ayna ekleyerek bütünlük sağlayabilirsiniz. Masanızı küçük, minimal tarzda dekoratif aksesuarla süsleyerek son dokunuşu yapın.

makyaj-masasi-2

Klasik ve romantik detayları seviyorsanız lükens ayaklı beyaz bir dresuarı tuvalet masası olarak kullanabilirsiniz. Masanızı zarif motifli beyaz bir ayna ve kumaş kaplı sandalye ile tamamlayarak şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Çiçekler ve aksesuarlarla süslediğiniz masanızda keyifli güzellik ritüelleri sizi bekliyor.

makyaj-masasi-3

Değişik tasarımlara meraklıysanız, metalik renkli, aynalı bir dresuarı tuvalet masası olarak kullanabilirsiniz. Masanızı şeffaf Elizabeth modeli sandalye ile tamamlayarak hoş bir uyum yakalayabilirsiniz. Alışveriş tutkunuysanız bu sevginizi dekorasyonunuza da yansıtabilirsiniz. Dünyaca ünlü markaların birbirinden güzel alışveriş poşetlerini çerçevelettirerek duvarınıza asabilir, odanıza bambaşka bir hava katabilirsiniz. Rutin bakımınızı ve makyajınızı kolaylıkla yapabileceğiniz bu köşede güzelliğinize güzellik katacaksınız.

makyaj-masasi-4

Çekmeceli şık bir dresuarı tuvalet masası olarak tercih edebilirsiniz.  Masanızı yuvarlak, çiçek motifli bir ayna ile tamamlayarak ortama sıcak bir hava katın. Tuvalet masasında ışığa ihtiyaç duyacağınız için şık bir abajura yer verebilirsiniz. Masanızı çiçekler ve resim çerçeveleriyle süslemeniz şık bir ambiyans oluşturacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir