Yatak odalarınıza yaz havası

Yazın bu güzel enerjisini evlerinize taşımaya ne dersiniz? Evimizin en özel alanlarından biri olan yatak odalarına biraz renk, coşku ve hareket katalım.

cicekli-yatak-odasi

Yazın neşesini odanıza yansıtmak için mavi, pembe ve yeşil gibi canlı renkleri yatak odanızda buluşturun. Mavi bir dresuar, neon renkli bir sandalye ve çiçeklerle bezenmiş pembe bir nevresim ile renkli ve ferah bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Dresuarınızın üzerini çiçeklerle donatarak ortamı daha canlı bir havaya sokabilirsiniz.

Yatak başınızı krem tonlarında, kumaş kaplı bir modelle değiştirerek odanıza daha ferah ve yaza uygun bir görünüm kazandırın. Dilerseniz hali hazırda olan yatak başınızı açık renk kumaşlarla da kaplatabilirsiniz. Yatağınızı yalın ve sade çizgiye sahip bir komodin ile tamamlayarak odanızda ferah bir etki yaratabilirsiniz. Güneşin o güzel sarısı ile pamuk şekerini andıran pembenin buluştuğu sevimli bir nevresim ile odanıza canlılık katın.

duvar-kagidi2

Odanıza yaz havası getirmenin en güzel yolu beyaz ferforje bir yataktır. Yazlık evlerin vazgeçilmezi beyaz ferforje bir yatak ile odanız hem aydınlık bir görünüm kazanır, hem de romantik bir havaya bürünür. Yatak başınızın arkasında kalan duvarı, beyaz üzerine mavi çiçekli bir duvar kağıdıyla kaplayarak ferah olduğu kadar sevimli bir görünüm yakalayabilirsiniz. Beyaz bir şifonyer ve kumaştan bir abajur ile bütünlük hissini arttırın.

pastel-oda

Yazın evlere en çok yakışan renklerden biri de yavru ağzı rengidir. Zarif duruşunun yanı sıra sevimli bir görünümü vardır. Odanızda yer vereceğiniz yavru ağzı renginde bir dolap ile ortama bambaşka bir hava katabilirsiniz. Diğer eşyalarınızı beyaz ve pastel tonlarda tercih ederek mükemmel uyumu yakalayın. Yatağınız ayak ucuna koyduğunuz dolabı, çiçekli bir minderle tamamlayarak şirin bir dinlenme alanı yaratabilirsiniz. Beyaz ve pastel tonların bir arada kullanıldığı bir oda oldukça huzurlu ve sıcak bir ambiyans oluşturacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir