Sonbaharın keyifli köşesi:Kış bahçeleri

Evinizde kışın dahi aydınlık bir görünüme kavuşmak ve her mevsim bahçenin tadına varmak mı istiyorsunuz? Öyleyse evinizde uygun bir alanınız varsa kış bahçesine dönüştürme zamanı!

kıs-bahcesi-2

Bahçe ve yeşillik hissini her daim yaşayacağınız cam evler olarak bilinen kış bahçeleri, evinizde yeni bir yaşam alanı oluşturur. Sera ve limonluk gibi diğer yapılardan farklı olarak ısıtma ve soğutma tesisatına sahip olan bu bahçeler keyifli bir dinlenme köşesidir.

Havanın serin olduğu zamanlarda dahi burada bahçe havasını yaşayabilirsiniz. Evinizde uygun alanınız varsa doğayı yakından hissedip huzurlu bir dinlenme keyfi yaşayacağınız bir kış bahçesi oluşturun.

kıs-bahce

Evinizin rahatlığını ve konforunu kış bahçenize taşıyarak kışın tadını burada çıkarabilirsiniz.

kıs-bahce

Kış bahçenizi güzel bir yemek odasına dönüştürebilirsiniz. Mekanın etrafını saksı bitkiler ve renkli çiçeklerle süsleyerek yeşile doyacağınız keyifli bir yemek köşesi hazırlayabilirsiniz.

kis-bahcesi

Bahçenizi katlanır cam panel ile kapatarak doğaya ve yeşile yakın huzurlu bir kış bahçesi oluşturabilirsiniz. Mobilya olarak bambu bir oturma grubu iyi bir seçim olabilir.

calısma-bahce

Evden çalışıyorsanız kış bahçenizi çalışma alanına dönüştürmek iyi fikir. Doğayla iç içe bir ortamda çalışmanın keyfi bir başka olacaktır.

kıs-bahcesi

Pastel tonlarda renkler ile kışın karanlık günlerinde dahi iç açıcı bir hava yakalayabilirsiniz. Renkli yastıklar, doğal malzemeden yapılmış aksesuarlar ile kış bahçenizde sıcak bir ambiyans yaratabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir