Şık banyolar için dekoratif fikirler

banyo-dekorasyon

Sade, zarif parçalar ve küçük dokunuşlarla banyonuza şıklık katabilirsiniz. Birbirinden şık banyo ve tuvaletler için önerilerimize kulak verin.

masa-banyo

Minimal bir şıklıktan yanaysanız, az eşya ile sade ve çarpıcı bir banyo dekorasyonu hazırlayabilirsiniz. Klasik banyo dolabı yerine, eski bir çalışma veya yemek masanızı banyonuzda lavabo tezgahı olarak kullanabilirsiniz. Ayna üzerinde led aydınlatma kullanarak hoş bir ambiyans yaratabilirsiniz.

eskitme-banyo-dolabi

Mobilyalarınızla banyonuza yeniden hayat verebilirsiniz. Eskitme bir şifonyer veya cam kapaklı bir dolabı banyo dolabı olarak kullanabilirsiniz. Çiçekli tablo ve nostaljik aksesuarlarla banyonuza şıklık katabilirsiniz.

şifonyer-tuvalet

Doğal mobilyalarla ortama sıcak bir hava verebilirsiniz. Meşe çerçeveli ayna, raf ünitesi ve lavabo altlığı ile banyonuzda aydınlık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Modern görünümü pekiştirmek için duvar ve yer döşemesinde kareli karo tercih edin.

ahsap-mobilya

Süslü ve şık dekorları seviyorsanız, banyonuza klasik tarzda bir dekorasyon uygulayabilirsiniz. Geniş bir banyoya sahipseniz, istediğiniz mobilya ve aksesuarları kullanmaktan çekinmeyin. Dekorasyonda klasik tarzdan hoşlanıyorsanız, eski ayaklı bir küvet ve benzer stilde lavabo dolabı tam size göre. Geri kalanı sizin yaratıcılığınıza kalmış. Çiçekli bir perde, nostaljik tablolar ve şık bir halı ile banyonuza renk katabilirsiniz.

şık-banyo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir