Şifonyer ile renkli köşeler

sifonyer-salon
Şifonyer tarzı bir dolapla evinizde şık ve dekoratif köşeler oluşturabilirsiniz. Şifonyerinizin üstünü ayna veya tablolarla donatabilirsiniz. Tek başına ayna veya bir iki tablo asabileceğiniz gibi, duvarda ayna ve tablolarla hoş bir kombinasyon oluşturabilirsiniz.

giris-sifonyer

Evinizin girişinde renkli bir şifonyer kullanarak misafirlerinize canlı ve enerjik bir karşılama hazırlayabilirsiniz. Şifonyerinizin üzerini şık bir ayna ve sevimli bir abajur ile süsleyebilirsiniz. Eski ahşap mobilyanızı ahşap boyasıyla renklendirerek şifonyerinizi üzerine yazılar yazabileceğiniz eğlenceli bir parça haline getirebilirsiniz.

sifonyer-3

Şifonyerinizi TV sehpası olarak değerlendirebilirsiniz. Salonda veya yatak odanızda şifonyerinizin üzerine LCD televizyonunuzu asarak modern ve şık bir köşe oluşturabilirsiniz.

sifonyer-5

Yatak odanızda yer verdiğiniz şifonyerinizi çerçeveler, çiçekler ve dekoratif aksesuarlar ile tamamlayarak odanıza şıklık katabilirsiniz. Şifonyerinizin üstüne güzel bir ayna asarak tuvalet masası amaçlı da kullanabilirsiniz.

sifonyer-2

Düz, sade şifonyerinize biraz farklılık katmak istiyorsanız dekoratif duvar etiketlerinden faydalanabilirsiniz. Farklı harflerin gelişi güzel şekilde yapıştırıldığı bu şifonyer oldukça hoş görünüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir