Mutfaklarda country havası yaşatın

mint-mutfak

Mutfağınızda Country tarzında bir dekorasyon düşlüyorsanız, su yeşili tonlarını kullanmayı tercih edin. Taze, ferah ve dinlendirici bir etkiye sahip olan bu ton mutfağınıza doğanın o iç açıcı havasını taşıyarak huzurlu bir atmosfer yaratacaktır.

country-mutfak

Su yeşili tonuyla zarif bir görünüm kazanan mutfağınızı krem ve beyaz tonlarıyla destekleyerek uyumlu bir kombinasyon oluşturabilirsiniz. Dilerseniz uçuk pembe gibi hafif canlı renkler kullanarak ortama sıcak bir hava katabilirsiniz.
Country tarzı mutfaklar romantik ve nostaljik detaylarla şekillenir. Eski camlı bir büfe, ahşap sandalyeler, çiçekli aksesuarlar bu tarz mutfakların olmazsa olmazıdır.

cicekli-mutfak

Mutfağınızda Country stilini yansıtmak istiyorsanız metal görünümlü eşyalar yerine beyaz ve pastel tonlarda ahşap mobilyalar kullanmaya çalışın. Perde veya minderlerde açık tonda kumaşlar tercih etmeye özen gösterin. Çizgili objeler, cam aksesuarlar ve duvar rafları ile mutfağınızı hareketlendirebilir, çiçekli perde ve minderlerle ortama canlılık katabilirsiniz.

bank

Yemekhane stili bir masa ile bank şeklinde bir oturma alanı kullanabilir, farklı ahşap ve hasır sandalyeler de tercih edebilirsiniz. Pastel tonlarda, renkli ahşap sandalyeler ile mutfağınıza sevimli bir görünüm katabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir