Mutfağınıza farklılık katacak fikirler

dolap-mutfak

Pratik fikirler ile mutfağınızı kullanışlı ve şık bir ortama dönüştürmeniz mümkün. Sizin için bir araya getirdiğimiz bu basit ve uygulaması kolay öneriler oldukça yardımcı olacak. Eski dolaplarınızdan sıkıldıysanız, içlerini renkli kağıtlarla kaplayarak onlara bambaşka bir görünüm kazandırabilirsiniz.

ada-unite-kitap

 

Mutfağınızda yer verdiğiniz ada ünitenin yanlarına raflar yaptırarak yemek kitaplarınız ve romanlarınız için harika bir alana sahip olabilirsiniz.

masa-sandalye

Sandalyelerinizi ve masanızı dilediğiniz renge boyayarak sevimli ve şık bir yemek köşesi oluşturabilirsiniz.

bar-sandalyesi

Küçük mutfakların oturma köşelerinde masanın bir tarafında yüksek bar sandalyesi tercih edebilir, karşısına koyacağınız sedirin altını da dolap olarak kullanabilirsiniz.

servis-sehpa

Mutfağınızın uygun bir köşesinde servis masası kullanarak elinizin altındaki pek çok eşyayı ortadan kaldırabilir, aynı zamanda mutfağınıza şıklık katabilirsiniz.

mutfak-salon

Küçük evlerde veya yazlık evlerde oturma odanız ile mutfağı bir arada buluşturarak daha geniş ve ferah bir mekana sahip olabilirsiniz.

camli-dolap

Rengarenk mutfak aksesuarları ile süsleyeceğiniz açık raflar, camlı dolaplar ile mutfağınızda renkli ve enerjik bir hava yaratabilirsiniz.

acik-raf

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir