Kuş kafesiyle dekoratif fikirler

kus-kafesi-2

Yuvarlak veya köşeli tasarımı, birbirinden farklı detaylarıyla dekoratif kuş kafesleri, evinize farklı bir hava katmak için ideal.

Dekoratif kafesler hoşunuza gidiyorsa, onları farklı şekillerde kullanarak ev dekorasyonunuza dahil edebilirsiniz. Sizlerle bu nostaljik ve şık kafeslerle yapılabilecek dekorasyon fikirlerini paylaşmak istedik. Bakalım en çok hangisini beğeneceksiniz?

kafes-cicek

Salonunuzun bir köşesinde dekoratif kuş kafeslerine yer vermek istiyorsanız, size güzel bir önerimiz var. Bu kafeslerin içini yapma çiçeklerle doldurup vazo olarak kullanabilirsiniz. Kuş kafesleri çiçeklerle renklenirken salonunuza da hoş bir hava katar.

kafes-mum

Kuş kafesine mumlar koyarak özel davetlerinizde sofralarınıza şıklık katabilirsiniz.

kafes-mum-2

Şifonyerinizin üzerinde kullanacağınız kafesin içini mumlarla donatarak dekoratif bir objeye çevirebilirsiniz. Karanlıkta mumlarını yaktığınızda hem şık bir aydınlatma elemanına dönüşecek, hem de romantik bir ortam yaratacaktır.

Banyonuz için farklı ve orijinal bir havluluk arıyorsanız, dekoratif kafesleri deneyebilirsiniz. El havlularınızı ve pamuklarınızı banyonuza uygun sade ve şık tarzda, orta boylarda bir kafesin içinde muhafaza edebilirsiniz.

kafes-havlu

Kafesin içine irili ufaklı mumlar koyup çarpıcı bir fenere dönüştürebilirsiniz. Özellikle bahçelerde ağaçtan sarkıtılmış kafesler hoş bir görüntü yaratıyor.

fener-2

Mumun yanı sıra kafeslerin içini küçük pilli ışıklarla donatıp çarpıcı bir görünüm yakalayabilirsiniz.

kafes-aydinlatma

Çiçek şeklindeki led ışıklarla donatılmış bu kafesin salonunuza farklı bir hava katacağı kesin. Salonunuzda veya odanızda klasik bir abajur yerine bu tarz bir objeyi tercih edebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir