Küçük yatak odaları için dekorasyon fikirleri

Evinizin en özel mekanlarından biri olan yatak odalarını doğru bir düzenleme ile daha ferah ve geniş bir ortama dönüştürebilirsiniz. Sizin için harika dekorasyon fikirlerini bir araya getirdik.

duvar-kagidi-oda

Duvarınızın sadece bir bölümünü duvar kağıdıyla kaplayarak hem farklı hem de ferah bir hava yakalayabilirsiniz. Odanızda kullanacağınız tuvalet masası ise eşyalarınızı daha düzenli bir şekilde saklamanızı sağlayacaktır.

kasali-puf

Yatak ucunda kullanacağınız pufları sadece oturma amaçlı olarak düşünmeyin. Kasalı pufları tercih ederek fazladan depolama alanına sahip olabilirsiniz.

beyaz-yatak-odasi-1

Açık renklerin mekanı olduğundan daha büyük gösterdiği bilinen bir gerçek. Duvar renginde ve mobilyalarınızda açık tonlar kullanarak mekanı daha geniş gösterebilirsiniz.

yatak-basi-raf

Yatağın baş kısımında raf ünitesine yer vererek kitaplarınızı ve aksesuarlarınızı koyabileceğiniz hoş bir alan yaratabilirsiniz.Bu raflı sistem aynı zamanda yatak başı işlevi de görebilir.

romantik-yatak-odasi

Eğer modern dekorasyonları seviyorsanız, yatak odanızda romantik ve modern tasarımları bir arada kullanarak hoş bir oda hazırlayabilirsiniz.

mavi-yatak-odasi

Küçük yatak odanızı dekore ederken mavinin huzur verici ve iç açıcı etkisinden yararlanabilirsiniz. Gök mavisi tonlarında nevresim ve aksesuarlar odanıza sıcak bir hava verecektir.

yatak-tugla

Tuğla görünümlü duvarları seviyorsanız, küçük yatak odanızda bu fikri uygulayabilirsiniz. Yatak başınızın arkasında kalan duvarı tuğla desenle kaplayabilir, çiçekli yatak örtüsü ile ortamı renklendirebilirsiniz.

bej-oda

Sütlü kahve ya da bej gibi kahvenin yumuşak tonlarını kullanarak odanızda ferah bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir