İlham verici duvar dekorasyonları

Evinizin duvarlarını süsleyerek ortama hareket katabilir, yaşam alanınızı farklı bir havaya sokabilirsiniz. Duvar yapıştırıcıları, irili ufaklı çerçeveler, tablolar, duvar süsleri hatta tabaklarla benzersiz ve şık duvar dekorasyonları hazırlayabilirsiniz.

geometrik-sekiller

Evinizin bir duvarında geometrik şekillerden oluşan, kolaj halinde bir renkli duvar yapıştırıcısı kullanabilirsiniz. Bu enerjik duvar dekorasyonu evinize daha modern bir hava katacaktır.

sebze-kasaları

Sebze, meyve kasalarını duvarınızda dekoratif amaçlı değerlendirebilirsiniz. Duvarınıza ilginç ve renkli bir görünüm katacak sebze kasalarını raf olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz içlerini mavi, mor, kırmızı gibi canlı renklere boyayarak daha sevimli bir görüntü yakalayın.

duvar-tablo

İrili ufaklı sevimli tablolar ile duvarınızı bir resim sergisine dönüştürebilirsiniz.

tepsi-tahta

Tepsi ve kesme tahtalarını bir araya getirerek mutfağınızda değişik bir duvar dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Küçüklü büyüklü tepsi ve tahtaları kendinizce bir uyum içinde dizerek mutfağınıza farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

resimler

En keyifli ve sevdiğiniz anlardan oluşan fotoğraflarınızı boylu boyunca duvara yapıştırarak hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bu güzel fotoğraflara her baktığınızda o anı anımsayacak ve yüzünüzde güzel bir tebessüm belirecek.

duvar-dekorasyonu

Çocuğunuzun odasında birbirinden farklı tarzda ve şekillerde tablolarla renkli ve enerjik bir duvar dekorasyonu hazırlayabilirsiniz.

tabak-dekorasyon

Evin girişindeki duvarı küçük büyük çini tabaklar ile süsleyebilirsiniz.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir