İkiz yatak odalarına öneriler

İkiz çocuğunuz veya kardeşler için şık, sevimli ve renkli bir oda hazırlamak isteyenlere harika önerilerimiz var.

ikiz-odasi-dekor

Yatak başlarında eşyalarını koyabilecekleri bir komodin ve gece lambası olmasına özen gösterin. Eğer yerden tasarruf etmek istiyorsanız, iki yatağın arasına şifonyer yerleştirerek şık ve kullanışlı bir çözüm üretebilirsiniz.

ikiz-oda-2

Geniş bir odaya sahipseniz şık bir masaya yer verebilirsiniz. Ayrıca ihtiyaç halinde oturup kitap okuyabilecekleri bir koltuk, birtakım eşya ve kıyafetleri üzerine koyabilecekleri bir sandalye de işe yarar.

ikiz-yatak-odasi

Döşemelik kumaşlarınızı, perdelerinizi ve yatak başınızı uyumlu renk ve desenlerde seçerek hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz. Puantiyeli bir cibinlik odasına sevimli bir hava katmak için ideal.

ikiz-odasi

İkiz kız çocuklarınıza sevimli ve şık bir oda hazırlamak istiyorsanız, pembe ve gök mavi tonlarına başvurun. Yatak başının olduğu duvarı zarif ve şık bir duvar kağıdıyla kaplayıp yataklarının üzerine baş harflerinin yazılı olduğu şık bir çerçeve asabilirsiniz. Bu, hem ortama farklı bir hava katacak, hem de o alanın kendilerine özel olduğunu hissettirecek. Aynı şekilde baş harflerinin yazılı olduğu bir yastık da tercih edebilirsiniz.

Uçuk pembe ve beyazın hakim olduğu şirin odayı, klasik tarzda gök mavi bir komodin ve beyaz kristal avizeyle tamamlayarak naif bir şıklık elde edebilirsiniz.

ikiz-odasi-3Kızlarınıza prenseslere layık bir oda hazırlamaya ne dersiniz? Bunun için masumiyetin simgesi beyaz ile uçuk pembenin naifliğinden yararlanın. İngiliz tarzı beyaz mobilyaları varak ayna ve şapkalı bir avizeyle tamamlayarak şık bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.Yatak başlarında kullanacağınız pudra pembe cibinlikle de romantik ve sıcak bir ambiyans yaratabilirsiniz.

ikiz-oda-erkek

Eğer iki erkek çocuğunuz varsa, ona kahve ve lacivert tonlarında hoş bir oda hazırlayabilirsiniz.Odasında ahşap mobilya ve aksesuar kullanarak sıcak bir hava yakalayabilir, farklı dekoratif objelerle sıra dışı bir görünüm elde edebilirsiniz. Modern tasarımlı bir gece lambasının yanı sıra geyik şeklinde duvar süsü mekana dikkat çekici bir görünüm kazandıracaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir