Farklı mum sunumları

bardak-sunum

Farklı dekoratif aksesuarları seviyorsanız, yaratıcı ve ilginç fikirlere de açıksınız demektir. Ev dekorasyonunun beğenilen objelerinden biri olan mumları farklı sunumlarla sergilemeye ne dersiniz? Bunun için size kolay ve şık bir öneri. Takımı bozulmuş veya tek kalmış bardaklarınızı atmak yerine mumluk olarak değerlendirebilirsiniz. Karışık şekilde dizilmiş bardaklara yerleştireceğiniz tea light mumlarla oldukça şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Dilerseniz bu bardakları gümüş bir tepsi içinde toplayarak daha hoş bir sunum hazırlayabilirsiniz.

ZET-TEM04-09_mum-bardak

Artık tek kalmış tabaklarınızı atmak zorunda değilsiniz. Çifti kırılmış ya da tek kalmış tabaklarınızı mumluk olarak kullanabilirsiniz. Üzerine tea light mumlar koyduğunuz fincanı kırılmış tabaklarınızla çay sofralarınızı renklendirebilirsiniz. Farklı renklerde, çiçekli çay tabağından mumluklar ile sofranız bambaşka bir havaya bürünecek.

mum-tabak

cay-tabagi

Boş şişeleri ve kavanozları dekoratif bir objeye çevirebilirsiniz. Hele bazı içkilerin şişeleri o kadar güzel oluyor ki insanın atası gelmiyor. O halde size güzel bir fikir; boş cam şişelerinizi ince, uzun mumlarla bir araya getirerek şamdan olarak kullanabilirsiniz. Şişeleri renkli kurdeleler ile bağlayıp sevimli bir hava katabilirsiniz.

sise-mum
Özel bir davet sofranızda şık bir sunuma imza atmak istiyorsanız, masanızın ortasını mumlarla süsleyebilirsiniz. Masanızın ortasına renkli çiçekler koyun ve üzerine ters bir şekilde şarap bardaklarını kapatın. Çiçekler bardakların içinde kalacaktır. Bardakların üstte kalan taban kısmına mumları yerleştirin. Bu sayede hem çiçek hem de mum kullanarak dekorasyonunuzu zenginleştirmiş olacaksınız.

mum-bardak-sunum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir