Evinizde art deco Esintiler

art-deco-lamba
Evinizde eski zamanların modernliğini yaşatmak için art deco tarzına yönelebilirsiniz. Bu konuda grafik desenli tablolar ve art deco tarzı lambalardan yararlanabilirsiniz.

desenli-koltuk

Art deco tarzının iç açıcı renk ve desenlerini döşeme kumaşlarda kullanabileceğiniz gibi, yastıklarda ve koltuk örtülerinde de tercih edebilirsiniz. Ayrıca geometrik desenli ahşap sehpalar da bu tarzla bütünleşecektir.

oturma-odasi

Mobilya ve aksesuarlarınızda art deco tarzı seçimler yaparak evinizde bu havayı yansıtabilirsiniz. Grafik desenli kırlentler ile koltuk örtülerinin yanı sıra geometrik tasarımlı mumluk ve tablolarla odanıza art deco sıcaklığını getirebilirsiniz.

renkli-oturma

Mutfağınızdaki yemek köşesini art deconun enerjik renkleri ve desenleriyle süsleyebilirsiniz. Grafik desenli turuncu bir duvar kağıdı, kumaş kaplı sandalyeler ve geometrik desenli kutular ile bu tarzın en sevimli yorumunu siz yapın.

art-deco

Art deco objeleri pastel tonlarla bir araya getirerek sıcak bir ortam yaratabilirsiniz. Gök mavi, yavru ağzı ve gri tonlarını birlikte kullanarak modern bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

art-deco-3

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir