Evin girişi için dekorasyon fikirleri

ev-antre

Her evin kendine özgü bir tarzı vardır ve bu tarz çoğu zaman evin girişinden kendini belli eder. Pek çok konuda ilk izlenim nasıl önemliyse evlerde de durum aynı şekildedir.

Evin giriş dekorasyonu evde yaşayanları ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterebilir. İlk olarak ihtiyacınız olan eşyalara karar verip daha sonra onları güzel bir kombinasyonda buluşturabilirsiniz. Bir portmantoya mı ihtiyacınız var yoksa bir askılık işinizi görür mü? veya hem eşyalarınızı toparlayacak hem de ortama şık bir görünüm kazandıracak şifonyer mi dersiniz?

giris

Evin girişinde yeterli alanınız varsa, duvarın bir tarafında şifonyer tercih edebilirsiniz. Şifonyerinizin üstüne tablo asabilir, üzerini çiçekler ve dekoratif aksesuarlarla zenginleştirebilirsiniz. Şifonyerin yanında sandalyeye yer vererek şıklığı tamamlayabilirsiniz.

giris-ayna

Modern bir dresuar ve ona eşlik eden bir ayna evinizin girişi için hoş bir seçim olabilir. Dresuarın üzerinde tercih edeceğiniz abajurlar ve çiçeklerle ortama sıcak bir hava katarak misafirleriniz için şık bir karşılama alanı yaratabilirsiniz.

buy nandrolone decanoate

giris-dekor

Giriş dekorasyonunuzda şık bir abajur, mumlar ve aile fotoğraflarınıza yer verebilirsiniz. Duvarı sevimli tablolarla donatarak hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz.

giris-askılık

Modern ve minimal tasarımları seviyorsanız, bu zevkinizi evinize de yansıtabilirsiniz. İrili ufaklı raflardan oluşan açık raflı dolap ünitesini ayakkabılık olarak değerlendirebilirsiniz. Üzerine dağınık şekilde dizilmiş, yuvarlak şekilli askılıklar kullanarak modern bir giriş dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Bu sevimli askılıklar şemsiyenizi, anahtarınızı, ceket veya çantanızı asmak için ideal.

stanozolol steroid side effects

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir