Eğlenceli çocuk odaları

Çocuğunuza keyifli ve eğlenceli bir oda hazırlamak istiyorsanız size birkaç güzel önerimiz var. Gelin bu ilham verici dekorasyon fikirlerine yakından bir bakalım.

cadir-cocuk-odasi

Odasında çadıra yer açın
Sevimli bir çadır çocuğunuzun odası için harika bir seçim olabilir. Çocuğunuzun arkadaşlarıyla oyun oynayacağı, saklanıp keyifli anlar geçireceği bir çadır ile odasına eğlence katabilirsiniz.

araba-yatak

Sevdiği objeleri hatırlatın
Oğlunuzun en sevdiği objelerden biri olan arabayı odasının dekorasyonuna taşıyabilirsiniz. Arabayı andıran tekerlekli bir yatak ile hem onu mutlu edecek hem de odasına farklı bir hava katacaksınız. Bu sevimli yatak, uyku saatleri dışında keyifli oyunlarına eşlik edecek.

oyun-alanı

Keyifli oyun alanları hazırlayın
Çocuğunuza arkadaşlarıyla evcilik oynayıp keyifli vakitler geçireceği bir oyun alanı hazırlayabilirsiniz Odasının uygun bir bölümünde oyuncak fırın, tekerlekli küçük bir servis sehpası ve masa takımına yer vererek sevimli bir oyun köşesi oluşturabilirsiniz.

gunes-raf

 

Sevimli aksesuarlar kullanın
Çocuğunuzun odasında eğlenceli dekoratif aksesuarlara da yer verebilirsiniz. Ev ve güneş şeklindeki duvar rafları ile hem hayal gücünü geliştirebilir, hem de odasına farklı bir hava katabilirsiniz.

duvar-rafı-ev

Renkli duvar kağıtları
Çocuğunuzun odasını ağaç desenli duvar kağıdıyla kaplayarak renkli ve enerjik bir dekorasyona imza atabilirsiniz. Evinizde doğayı yaşatacak çam ağacı desenli duvar kağıdı çocuğunuzun çok hoşuna gidecek.

agac-duvar-kagıdı

Halat merdiven
Değişik tasarımlı bir ranza merdiveni ile çocuğunuzun odasına eğlence katabilirsiniz. Halattan yapılmış bir merdiven, inip çıkma amacının yanı sıra çocuğunuzun keyifli oyunlarının bir parçası olacak.

halat-merdiven

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir