Dekorasyonda renkli cam modası

renkli-cam-04Estetik olarak rahat edebileceğiniz ve kendinizi mutlu edebileceğiniz yaşam alanlarına sahip olabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz dekorasyona ulaşabilmeniz konusunda renkli cam kullanımını düşünebilirsiniz.

Geriye dönüş modası, hızla öne çıkan Vintage ve Retro tasarımların etkisi ve bu hava ile birleştirilen modern unsurlar da göz önünde bulundurulduğu zaman dekorasyonda çeşitli şekillerde renkli camların karşımıza çıkması da kaçınılmaz hale gelmiştir.

Renkli cam vazolar: Evin ya da ofisin çeşitli yerlerinde süsleme amacıyla kullanabileceğiniz renkli cam vazolar hem modern dekorasyon tarzını hem de eskiye dönük bir dekorasyon tarzını benimsemiş olan kişiler için ideal seçimler arasında yer alıyor. Eviniz için almak istediğiniz dekoratif vazolar için tercihinizi renkli cam seneklerinden yana kullanmanızın yararını görebilirsiniz.

Vitray camlar: Daha çok klasik tarzı çağrıştırıyor olsa da unutulmaya yüz tutmuş olan bu el sanatı sayesinde evinizde renkli bir ışıklandırma oluşturabilmeniz mümkün olacaktır. Özellikle de geniş salonlarınızda bulunan yerden tavana kadar olan cam kapılar için ya da tv ünitesi ya da gondol seti gibi takımlarınızda bulunan camlar için bu el sanatının değişik modellerini kullanmanız dekorasyonunuza renk ve zarafet katacaktır.renkli-cam-01

Renkli cam biblolar: Tv ünitelerinizi sehpalarınızı ve gondol setlerinizi süslemek için kullanabileceğiniz biblolarınızı renkli cam modellerden yana kullanmanız sayesinde daha şık ve modern bir görüntüye kavuşmanız mümkün olacaktır. Kolay temizlenebilir olmalarının yanı sıra çeşitli figürlerdeki bibloları kullanabilmenize de olanak sağlıyor olması açısından tercihinizi renkli cam biblolardan yana kullanmanız faydalı olacaktır.

Renkli cam tuğlalar: Özellikle ev dekorasyonunda son moda olarak karşımıza çıkan, mutfaklarınızı ve banyolarınızı daha ferah bir görüntüye kavuşturacak olan renkli cam tuğlalar sayesinde evinizin her alanında marjinal bir görüntü oluşturmanız mümkün olacaktır. Özellikle siyah, gri ve kırmızı renklerdeki cam tuğlalar ile evinize bambaşka bir hava atabilirsiniz.

Renkli cam sehpalar: Daha şık ve daha modern bir görüntüye ulaşabilmek için ihtiyacınız olan unsurlar olarak karşınıza çıkan renkli cam sehpaları dekoratif açıdan tercih edebileceğiniz gibi kullanım rahatlığı sunması bakımından da tercih edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir