Carpex Kurumsal Kokulandırma

Bilimsel çalışmalar, kokuların insanlar üstünde farklı etkiler bıraktığını ispatlar. Hoş anıları hatırlatan bazı kokular olduğu gibi kişilerin daha aktif, iştahlı ya da neşeli olmalarını sağlayan kokular da bulunur. Kurumların çoğu kokuların bıraktığı etkilerden faydalanır. Belirli ürünlerin satışını arttırmak amacıyla kullanılan kokular, insanların belirli bir ortamda çok daha uzun süre vakit harcamaları için de kullanılır.

Carpex Kurumsal Kokulandırma, kokuların insanlar üstünde bıraktığı etkileri iyi analiz ederek kurumsal firmaların ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sunar. Zincir mağazalar ve şirket merkezleri başta olmak üzere; spor salonları,restoranlar, havaalanları, bankalar ve fuar alanları gibi pek çok mekanın güzel koku ihtiyacına yönelik hizmetler sunar.

Satışlarınızı Yukarılara Taşıyın

Markaların kendine has kokuları ile müşterilerinin beyninde yer edindiği bilinciyle hareket eden Carpex Kurumsal Kokulandırma, uzman burunlardan faydalanarak marka kimliğine uygun imza kokular tasarlar. Dünyada gelişen koku teknolojilerini takip eden firma, sektörde bulunduğu uzun yılların tecrübesi ile markaların istekleri ve kendi yeteneklerini bir araya getirir.

Markanın kimliğine ve amaçlarına uygun olarak tasarlanan mağaza koku sistemleri, müşterilerin üstünde markanın arzu ettiği etkileri bırakır. Araştırmalar, doğru koku seçimi ve kullanımının müşterilerin alışveriş alışkanlıklarını doğrudan etkilediğini gösterir. Carpex Kurumsal Kokulandırma, bu araştırmalarla elde edilen verileri sizin için kullanır ve satış stratejiniz doğrultusunda size özel çalışmalar yapar.

Çalışanlarınızın Verimini Arttırın

Yapılan çok sayıda araştırma, çalışanların odaklanmalarını ve verimini arttırmak için özel kokuların tercih edilebileceğini gözler önüne sermiştir. Carpex Kurumsal Kokulandırma, ortam kokulandırma hizmetleri ile yanınızda çalışanlar için en doğru ortamı oluşturmanıza yardım eder. Firmanın sunduğu ortam kokulandırma hizmeti, müşterilerin ruh durumlarını daha iyi hale getirme, istenilen ortamda daha uzun vakit geçirme ve enerjilerini yükseltme amaçlı olarak da talep edilir.

Carpex Kurumsal Kokulandırma, sadece kapalı alanların koku ihtiyaçları için çözüm üretmez, açık alanları daimi olarak hoş koku ile buluşturma adına çalışmalar yapar. Ruh durumlarındaki ani değişimler, hafif derece depresyon ve Alzheimer gibi bazı rahatsızlıkların etkileri doğru koku seçimi ile azaltılabildiği düşünüldüğünde doğru koku seçimi ve kullanımı tüm kurumlar için önemli hale gelir.

Uzman burunlar, son teknolojik gelişmeler ve sektörde bulunduğu uzun yılların tecrübesi ile hizmet veren Carpex Kurumsal Kokulandırma, tüm koku ihtiyaçlarınız için benzersiz çözüm önerileri ile yanınızda olur. Size özel koku hizmetini alacağınız firmamız ile hemen iletişime geçebilir, koku teknolojilerinin etkilerini kurumunuzda kullanabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir