Beko Bulaşık Makinelerinde Büyük İndirim

beko-degisim-kampanyasi

Türkiye’nin öncü markası Beko, logosunu yenileyerek güzel bir değişime imza attı. Bu yeniliği değişim fırsatlarıyla taçlandırarak da herkesi yeni bir başlangıca davet ediyor. Beko’nun değiştirme kampanyası ile eski ürününü getirenlere yeni Beko beyaz eşyalar çok özel indirimlerle!

Bulaşık makinenizi değiştirmeyi düşünüyorsanız doğru Beko’ya. Beko’nun eskiyi getir, yeniyi götür kampanyası ile birçok bulaşık makinesini uygun fiyatlara almanız mümkün. Eğer iki, üç programlı bir makine bana yeter diyorsanız, 2 programlı Beko D3 2001 T modeli 569 TL, 3 programlı D4 3001 modeli ise 699 TL gibi cazip fiyatlarla sizi bekliyor.

Gelişen teknoloji ile birlikte bulaşık makinelerinin de özellikleri artıyor. Zaman erteleme fonksiyonu, karma program teknolojisi, kirlilik derecesine göre otomatik program ayarı, kirlilik sensörü gibi özellikler bulaşık yıkamayı daha kolay ve hesaplı hale getiriyor. Eğer çeşitli özelliklere sahip, daha donanımlı ve kullanışlı bir makine arayışındaysanız 8 programlı Beko D8001 EL modeli tam size göre. Üstelik değişim kampanyasıyla bu makineye 240TL’ye varan indirimlerle sahip olma şansınız var.

Beko D8001 EL bulaşık makinesi, mini 30, otomatik program, kirlilik sensörü ve karma program gibi özellikleri ile dikkat çekiyor. Az kirliler için 30 dakika süren kısa programı, hem zaman hem de enerji tasarrufu sağlıyor. Kirlilik derecesini otomatik olarak tespit edip en uygun yıkama programına karar vermesi de bir diğer artısı. Karma Program teknolojisi sayesinde ise üst ve alt sepetlere farklı basınçlarda su püskürtülerek kirli bulaşıkların yüksek basınçlı, narin bulaşıkların düşük basınçlı suyla yıkanması sağlanıyor.

Bulaşıklarınız tertemiz olup ışıl ışıl parlasın istiyorsanız, eski makinenizi Beko’nun son model bulaşık makineleriyle değiştirme zamanı. Kırk yılda bir karşınıza çıkacak bu benzersiz fırsatı kaçırmayın. Beko’nun bu avantajlı kampanyasından yararlanmak ve beyaz eşya fiyatları hakkında bilgi almak için vakit kaybetmeden Beko mağazalarını veya www.beko.com.tr adresini ziyaret edin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir