Banyolara renkli küvetler

Genelde küçük ve sıkıcı bir görünüme sahip olan banyoları zevkle vakit geçireceğiniz sevimli ve şık bir hale getirmek istiyorsanız, banyonuzda renkleri kullanın. Ayakları renkli küvetinizle hem banyonuza renk katabilir, hem de günün yorgunluğunu unuttuğunuz keyifli bir banyo yaratabilirsiniz. O halde sizin için hazırladığımız dekorasyon fikirlerine bir bakalım.

renkli-kuvet
Pudra pembe, gök mavi gibi pastel tonlarda ayaklı küvetler ile romantik ve huzurlu bir ambiyans yaratırken, kırmızı, siyah gibi renklerle daha iddialı ve çarpıcı bir banyo hazırlayabilirsiniz.

Küvetinizin hemen yanında havlularınızı veya giysilerinizi koyacağınız dekoratif bir sandalyeye yer verebilirsiniz. Küvetiniz banyonuzun ortasında dışarıya bakan bir konumda yer alıyorsa sevimli perdeler ile içerinin görünmesini engelleyebilirsiniz. Bu güzel küvette elinize kitabınızı, derginizi alıp uzun bir keyif banyosu yapabilirsiniz.

mavi-kuvet

Duvarın bir kısmını desenli duvar kağıdıyla kaplayarak hoş bir ambiyans yaratabilirsiniz. Yer zemininde seramik karo yerine ahşap parke kullanarak daha sıcak bir ortam oluşturun. Küvetinizin yanında şampuan, duş jeli ve lifinizi koyacağınız yüksek bir sehpa bulundurmanız hem şık hem de fonksiyonel bir seçim olacaktır. Bu güzel ve iç açıcı banyoda keyifli saatler geçirebilirsiniz.

pembe-kuvet

Şeker pembesi ayaklı küvet ile canlı bir görünüme bürünen banyonuzda yıldızlı yer karoları ile farklı bir hava yakalayabilirsiniz.
Küvetin yanına koyduğunuz nostaljik tarzda ayaklı askılık ile havlularınızı asacağınız şık bir alan elde edebilirsiniz.

kırmızı-kuvet

Kırmızı küvetinizin bir yanına kendisiyle aynı tonda sandalye, diğer yanına ise küçük bir sehpa yerleştirerek şık ve kullanışlı bir banyo dekorasyonu hazırlayabilirsiniz. Camdan içeriye ilişecek gözleri engellemek için pötikareli sevimli bir perde kullanabilirsiniz. Şimdi perdenizi çekip suyla dolu küvetinizde rahatlatıcı dakikaların tadını çıkarma zamanı.

siyah-kuvet

Her ne renk tercih ederseniz edin, renkli küvetler ile banyonuz sıkıcı olmaktan çıkıp keyifli köşeler haline gelecek. Küvetinizi değiştirmek veya yeni bir küvet alma niyetindeyseniz, banyonuza biraz eğlence ve canlılık katmak için tercihinizi renkli bir küvetten yana kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir