Banyolar için duş kabini alternatifleri

dus-kabini-2
Duş kabinleri banyo dekorasyonunun olmazsa olmazlarından biridir. Çeşitli boyut ve modellere sahip olan duş kabinleri özellikle küçük banyolar için ideal bir elemandır. Banyolarda objeleri doğru biçimde yerleştirmek, ortamı elverişli şekilde kullanmak önemlidir. Banyonuzu ferah gösterecek renkler ve eşyalar tercih etmeli, yerleşim planınızı ona göre yapmalısınız. Ayrıca hijyenik ve kullanışlı ürünler seçmenizde yarar var. Sizin için hazırladığımız duşa kabin örneklerinden ilham alarak banyonuza uygun bir duşa kabin seçebilirsiniz.

raf-dus

Banyonuzda şeffaf camlı bir duşa kabine yer verebilirsiniz. Duşun duvarına gömme raflar yaptırarak şık ve kullanışlı bir alan yaratabilirsiniz. Rafların devamında oturma bölümü oluşturarak konforlu bir duş keyfi yaşayabilirsiniz. Yeterli yeriniz yoksa plastik tabureleri de tercih edebilirsiniz.

yarı-acık

Tam kapalı duş kabinleri kullanabileceğiniz gibi yarı açık duş kabinlerini de tercih edebilirsiniz. Banyonuzu daha geniş ve ferah görünmesini istiyorsanız bu modeller ideal olacaktır.

dusa-kabin-1

Duş tekneli ayrı duşa kabinlerin yanı sıra yer veya duvar döşemelerini devam ettirerek bir duşa kabin oluşturabilirsiniz. Duşa kabinin camlarını şeffaf tercih ederek hem ferah bir görünüm yakalar, hem de duvar döşemelerinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

kapili-dus

Temizlik konusunda size sorun çıkartmayacak, kolay temizlenebilir bir duşa kabin arzu ediyorsanız
kapılı modeller sizin için uygun olacaktır. Bu tip duşa kabinlerin raylı modellerden daha şık ve zarif durduğunu söyleyebilirim.

nostaljik-dus

Mekanınızda klasik detaylara yer vermeyi seviyorsanız, pencereli bu duşa kabin modeli sizin için güzel bir seçim olabilir.

ahsap-detay

Banyonuzda modern ve farklı bir hava yakalamak istiyorsanız ahşap detaylarla şekillenmiş şeffaf camlı, yarı açık bir duşa kabin kullanabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir