Banyo tasarımında dekoratörlere kolaylık sağlayan bir uygulama: Kale360.com

Dekoratörler, iç mekan tasarımı yaparken müşterilerine net bir örnek sunabilmeleri için birçok çizim veya tasarım programından yararlanabiliyorlar. Kolayca tasarım yapabildikleri bu programlar ile evini dekore edecek kişilere daha detaylı ve gerçekçi bir görüntü verebiliyorlar. Bu tarz programların bazıları yazılım şeklindeyken bazıları ise bilgisayara indirilerek kullanılıyor. Ancak artık bunun daha pratik bir yolu var. O da Kale 360.com. Kale360.com’un banyo tasarım programı sayesinde, banyonuzun ölçülerine uygun en ideal planı herhangi bir çizime gerek duymadan, hızlı ve pratik bir şekilde yapabiliyorsunuz.

Kale360.com’da tek tuşla banyonuzun şeklini, duvar ölçülerini belirleyip döşeyeceğiniz fayansları ve banyo modüllerini plana ekleyerek 3 adımda hayalinizdeki banyoya ulaşmak mümkün. Çeşitli özelikleriyle banyo tasarımını kolay hale getiren bu program, dekoratörlerin oldukça işine yarıyor.

Kale360.com’un sunduğu bu üç boyutlu uygulama sayesinde, banyosunu yenilemeyi düşünen müşterilerinize harika banyo örnekleri tasarlayabileceksiniz. Üstelik bu sandığınızdan çok daha basit bir şekilde gerçekleşecek.

Kale360.com web sitesinden ulaşabileceğiniz banyo tasarım programını kullanmanın yolu siteye üye olmaktan geçiyor. Siteye üye olduktan sonra dilediğiniz an banyo tasarım işlemine başlayabiliyorsunuz. Banyonuzun duvar ölçülerini girip seramikleri ve banyonuzda olmasını istediğiniz mobilyaları plana yerleştirerek kolayca müşterilerinizin zevkine uygun bir banyo tasarlayabilirsiniz.

Basit adımlarla ilerleyebildiğiniz bu uygulama, tasarım açısından kullanıcıyı hiç yormuyor. Tasarım aşamasında seçtiğiniz seramiğin döşeme açısını değiştirebildiğiniz gibi, belirlediğiniz banyo mobilyasına kombin ürün ekleyebiliyorsunuz. Kombin ürün eklemek istediğinizde seçtiğiniz koleksiyona ait diğer ürünler karşınıza geliyor ve bu da seçim yapmanızı kolaylaştırıyor.

Çanakkale Seramik ve Kalebodur markalarının birbirinden güzel seramik modelleri ve Kale’nin seçkin banyo ürünleri ile geniş bir ürün yelpazesi sunan Kale360.com’da müşterilerinizin zevkine uygun bir seçenek bulmamanız mümkün değil. Tasarım sırasında içinize sinmeyen bir detay olduğunda ürünleri değiştirme imkanına sahipsiniz.

Tasarımınızı bitirdikten sonra planınızı panoramik ve 3 boyutlu olarak görüntüleyebilir, kuş bakışı ve duvar görünümü olarak inceleyebilirsiniz.

Böylelikle planladığınız banyo tasarımlarını müşterilerinizle detaylı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Üstelik farklı tasarımlar yaparak değişik seçenekler sunmak da sizin elinizde.

Kale360.com’da hazırladığınız projeyi tek tıkla fiyatlandırabilme şansınız da var. Bu sayede banyonun ücretini müşterinizle hemen paylaşıp bir an önce satın alma işlemine geçebilirsiniz. Kale360 ile hayalinizdeki banyoyu tasarlamak için hemen www.kale360.com web sitesini ziyaret edin, kendi banyonuzu kendiniz tasarlayın.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir