Banyo dekorasyonu için fikirler

ayna-banyo

Banyo ve tuvaletlerinize şıklık katacak kolay ve pratik fikirler sizler için bir araya getirdik. Banyonuzda daha geniş ve ferah bir görünüm istiyorsanız banyonuzun bir duvarını tamamen ayna ile kaplatabilirsiniz. Temizlik ve kullanışlılık açısından biraz zorlu olacağını söylemekte fayda var.

tablo-banyo

Banyonuzda canlı renkler tercih ederek enerjik ve dikkat çekici bir banyo hazırlayabilirsiniz. Mavi, kırmızı, yeşil tonları banyolarınız için ideal bir seçim olabilir. Bunun için banyoda kullanılan özel boyalar ile banyonuzu renklendirebilirsiniz. Dilerseniz doğa temalı küçük tablolarla duvarınıza hareket kazandırabilirsiniz.

banyo-dolap

Küçük dokunuşlarla banyonuzda hoş dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Eskimiş banyo dolaplarını değiştirmek yerine farklı renge boyatarak onlara yeni bir görüntü kazandırabilirsiniz. Üzerine zarif çiçek desenleri yaptırarak banyonuza daha romantik bir hava katabilirsiniz. Lavabo tezgahında özel havlu sepeti ve dekoratif şişeler kullanarak misafirlerinize hoş bir sunum hazırlayabilirsiniz.

banyo-avize

Gösterişli ve şık bir banyo dekorasyonu için aydınlatma olarak taşlı avizeleri tercih edebilirsiniz. Duvarlarda fayans kullanmak istemiyorsanız, desenli duvar kağıdı ile ortama daha sıcak bir hava katabilirsiniz.

banyo-hali

Klasik alışa gelmiş banyo paspasları yerine banyonuzun zemininde farklı halılar tercih edebilirsiniz. Post şeklinde olan zebra desenli bir halı banyonuza modern ve şık bir hava katabilir.

sevimli-banyo

Pembe aşığıysanız bu tutkunuzu banyonuza da yansıtabilirsiniz. Pembe-beyaz birlikteliği ile oldukça sevimli bir banyo hazırlayabilirsiniz. Adeta pembe bir dünyaya açılan kapının işaretini vererek, banyo kapısını pembeye boyayarak işe başlayın. Beyaz vitrifiye takımınızı pembe perde ve dekoratif tablolar ile tamamlayarak şirin mi şirin bir banyo dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir