Banyo dekorasyon fikirleri

Banyo dekorasyonunuzda size yardımcı olabilecek birkaç fikri bir araya getirdik. Gelin bunlara bir bakalım;

büyük-ayna
Banyonuzda büyük boy bir ayna kullanarak hem ferah hem de şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Eğer küçük bir banyoya sahipseniz, mekana derinlik katacak ayna ile banyonuzun daha büyük görünmesini sağlayabilirsiniz. Klasik objeleri seviyorsanız varaklı bir ayna ile şık bir avize tercih edebilirsiniz.

ahsap-masa

Büyük boy aynayı küvetin arkasında kullanabileceğiniz gibi lavabonun arkasında da tercih edebilirsiniz. Eskitme ahşap bir masayı lavabo altlığı olarak değerlendirerek banyonuza şık bir hava katabilirsiniz. Lavabonuzun yanına yerleştireceğiniz çiçekler ile banyonuzda  tazelik ve ferahlık hissi yaratın.

banyo-kuvet

Eğer büyük bir banyoya sahipseniz ve keyfinize de düşkünseniz duşun yanı sıra banyonuzda ayaklı bir küvete yer verebilirsiniz. Büyük boy mumlukların eşlik ettiği nostaljik tarzda ayaklı küvet ile ortama romantik ve sıcak bir hava katabilirsiniz. Yer döşemesinde şıklığını her daim koruyan mermeri tercih ederek ferah ve aydınlık bir banyo oluşturabilirisniz.

bordur

Duvar döşemelerinde bordürlü modelleri seçebilirsiniz. Özellikle banyoda lavabo, klozet veya duşakabin bölümlerini belirgin olarak ayırmak için kullanabileceğiniz bordürler etkili ve şık bir yöntem olacaktır. Belirli aralıklarda yerleştirilmiş desenli bordürler ortamı hareketlendirip farklı bir havaya sokacaktır.

sehpa

Banyonuzda küvetinize yakın bir konumda güzel bir sehpa kullanarak havlularınızı ve banyo aksesuarlarınızı koyabileceğiniz şık bir çözüm yaratabilirsiniz. Kullanım kolaylığı açısından tekerlekli bir sehpa tercih etmenizi öneririz. Böylece küvetinizden çıkar çıkmaz havlunuza rahatça ulaşabilir, ayrıca köpük banyosu yaparken sehpanızda duran kitabınızı okuma keyfine erişebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir