Balkonlara tazelik geldi

Sıcak havalar yüzünü gösterdi, artık balkonlara çıkma zamanı. Balkon sefanızı daha keyifli hale getirmek için, balkonunuza biraz değişiklik katmaya ne dersiniz? Öyleyse gelin sizin için hazırladığımız dekorasyon fikirlerine bir göz atalım.

balkon

Balkonunuzda hasır ya da bambu sandalyelere yer açın. Fıstık yeşili ile bambuyu birlikte kullanarak huzurlu bir atmosfer yaratabilirsiniz. Ayakları siyah cam sehpayı bambu sandalyeler ile bir araya getirerek farklı bir uyum yakalayın. Balkonunuzun köşesine yerleştireceğiniz sedir ile konforlu bir alan oluşturabilir, sedirinizi yeşil ve siyah yastıklarla renklendirerek mekanda görsel bütünlük sağlayabilirsiniz.

Balkonunuzun bir köşesine kanepe, bir köşesine beyaz hazeran koltuk yerleştirin. Kanepenizi desenli yastıklarla donatarak enerjik bir görünüm yakalayın. Gümüş tepsiyi andıran bir orta sehpa ile ortama otantik bir hava katarken, etnik desenli kilim ve yer yastıklarıyla sıcak bir ambiyans oluşturun.

pembe-mavi

Küçük bir balkonunuzu renkli sandalye ve masalarla neşeli hale getirebilirsiniz. Özellikle açılır kapanır sandalye ve masa modelleri daha az yer kaplayacağından oldukça kullanışlı olacaktır. Sandalyelerinizi çiçek desenli yastıklarla süsleyerek balkonunuza canlılık katabilirsiniz.

Balkonunuzu yaza hazırlarken beyaz ve pudra pembe gibi yumuşak tonlar tercih edebilirsiniz. Beyaz masa ve sandalyelerinizi uçuk pembe minder ve kilim ile tamamlayarak ortama sevimli ve sıcak bir hava katın.

balkon1

Sade, yalın ve aynı zamanda şık bir balkon düşlüyorsanız beyaz ile deniz mavisini buluşturun. Balkonunuzun bir köşesine beyaz konforlu bir kanepe yerleştirin. Masa ile yer kaplamak yerine ortada küçük bir sehpa tercih edin. Masanın etrafını mavi hasır taburelerle renklendirin. Mavi beyaz çizgili aksesuarlar ile balkonunuzda marin havası yaşatın.

Balkonunuza romantik bir hava katmak için su yeşili ferforje bir oturma grubu tercih edin. Pembe çiçeklerle ortama sıcak ve samimi bir hava katabilirsiniz.

Keyifli, mutlu ve huzurlu balkon sefalarınız daim olsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir