Bahçeniz için salıncak modelleri

Baharın gelişiyle birlikte bahçelere duyulan özlemimiz arttı. Hal böyle olunca bahçeli müstakil bir eve sahip olanlara imrenmiyor değiliz. Hele bir de bahçeler için tasarlanmış birbirinden güzel ve konforlu salıncak modellerini görünce içimiz gidiyor.

Farklı model ve tasarımlarda karşımıza çıkan bahçe salıncakları, konforlu ve şık oldukları kadar insanı keyiflendiren, huzur veren özelliği ile bahçeli evlerin gözdesi. Bahçenize farklı bir hava katacak, birbirinden şık salıncak modelleri ile salıncak sefası yapabilirsiniz.

koltuk-salincak

Çevresi korunaklı geniş bir kış bahçeniz varsa, büyük minderli, koltuğu andıran ahşap bir salıncak tercih edebilirsiniz. Gök mavisi gibi huzur veren bir renk kullanmanız ortamı daha sıcak bir havaya sokacaktır. Salıncağınızı yastıklarla süsleyerek hem şık hem de konforlu bir hale getirin. Böyle güzel bir salıncakta keyif yapmayı kim istemez?

keyif

Yemyeşil bahçenizde ağaçların arasına beyaz, ahşap bir salıncak asarak keyifli bir köşe oluşturabilirsiniz. Bahçenize canlılık katmak için salıncağınızı renkli minder ve yastıklarla süsleyin. Kitap okuma keyfinize ve çay saatlerine eşlik edecek bu harika köşede hoş vakit geçireceksiniz.

Bahçe salıncağı denince klasiklerden biri olan hamağın yeri ayrıdır. İster iki ağacın arasına ister verandanıza kuracağınız bir hamak, bahçe keyfinizi arttıracaktır. Hamağınızı güzel bir minder veya yastıkla zenginleştirerek konforlu ve şık bir görünüme kavuşturun. Yanı başınıza kahvenizi , kitabınızı koyabileceğiniz portatif bir sehpa koyun. Sonra değmeyin keyfinize.

salincak

İncir görünümünde, ağaca asılı salıncakla nehir üstünde sallanmanın keyfine varabilirsiniz. Kendinizi güvende hissedeceğiniz korunaklı tasarımı ve hasır dokusuyla yaz gecelerinizi serinletecek bu harika salıncakta kitap okumanın keyfi bir başka olacak.

salincak2

Herkesin yalnız kalmaya ihtiyacı olduğu anlar vardır. Böyle anlarda en iyi kurtarıcı tek kişilik bir salıncaktır. Ay şeklini andıran salıncak sandalyeler ile bahçenizde kendinize özel ayrı bir köşe yaratabilirsiniz. Burada derin düşüncelere dalın ya da kısa bir şekerleme yapın, inanın iyi gelecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir