Bahçe dekorasyon önerileri

Yazın bu sıcak günlerinde biraz ferahlamak ve keyif yapmak için en doğru adres balkonlar. Balkonunuzu birkaç ufak dokunuşla değiştirmek, ona güzellik katmak istiyorsanız sizin için hazırladığımız önerilere kulak verin.

balkon

Balkonunuzda yaza yakışır cıvıl cıvıl renkler kullanarak sevimli ve enerjik bir atmosfer yaratabilirsiniz. Rengarenk masa ve sandalyeler, sevimli yastıklar ve taze çiçekler ile balkonunuzu adeta bir keyif köşesine dönüştürebilirsiniz.

balkon-tahta

Balkonunuzdaki oturma grubunu yenilemek istiyorsanız size basit ve farklı bir önerimiz var. Meyve kasalarından L şeklinde bir koltuk oluşturarak balkonunuzun köşesine yerleştirebilirsiniz. Kasaların üzerini minder ve yastıklarla zenginleştirip daha konforlu bir hale getirebilirsiniz. Beyaz ferforje bir masayı renkli çiçeklerle buluşturarak ortama tazelik ve canlılık katın.

balkon-dekor

Balkonunuzun zeminini lamine parke gibi tahta zeminler ile kaplatabilirsiniz. Dilerseniz küçük bir kilim ile ortama daha sıcak bir görünüm kazandırabilirsiniz. Balkonunuzun uygun köşesine, renkli yastıklarla dolu tahtadan bir sedir yerleştirerek kitabınızı okuyabileceğiniz konforlu bir alan yaratabilirsiniz. Ayrıca şezlong sandalyelere yer vererek güneşlenme keyfini evinize taşıyabilirsiniz. Saksı çiçekler ve cam fenerler de balkonunuza güzellik katacaktır.

balkon-ahsap

Ballkonunuzda doğal renkler ve malzemeler kullanmaya özen gösterin. Böylelikle daha sade ve samimi bir ortam yakalayabilirsiniz. Mobilyalarınızı mümkün olduğunca açık havada kullanıma uygun ve suya dayanıklı malzemelerden seçmeye dikkat edin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir