Mutfağınız için modern fikirler

mutfak1

Yemek yapmayı seven bayanların en çok vakit geçirdiği alanlardan biri olan mutfaklarınıza modern bir görünüm kazandırmaya ne dersiniz?  Sizin için hazırladığımız öneriler ile mutfağınız sade, şık ve ferah bir hava katabilirsiniz.

Mutfağınızda mint yeşili ve beyaz tonlarını bir arada kullanarak hem zarif hem de modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Sandalyelerde veya oturma gruplarında deri detaylar kullanmanız mutfağınıza farklı bir hava katabilir.

Farklı ve dikkat çekici aksesuarlarla mutfağınıza modern bir görünüm katabilirsiniz. Orijinal bir avize veya değişik biblolara yer verin. Mutfağınıza renk katacak özgün tablolarla sıcak bir ambiyans oluşturun.

Mutfağınızda açık renkli ahşap tezgahlar kullanmanız modern bir görüntü sağlar. Özellikle beyaz ve su yeşili ile dekore ederek mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz.

Mutfağınızda açık renkler ile birlikte mermer tezgah tercih ederek mekanınıza aydınlık ve modern bir görünüm kazandırabilirsiniz. Eğer koyu tonlardan vazgeçemiyorsanız, mutfağınızda siyah ve gri tonları kullanarak oldukça modern bir hava yaratabilir, metal renkli sandalyeler ile de harika bir uyum yakalayabilirsiniz.

Mutfağınızda renkli bir yemek masası kullanarak canlı, keyifli bir ortam yaratabilirsiniz. Çiçek desenli duvar kağıdı mutfağınıza modern olduğu kadar sevimli bir görünüm katacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir